Apie "Betonika"

UAB „Betonika“, gelžbetoninių konstrukcijų lyderė Lietuvoje, užsakovui siūlo optimalius konstrukcinius įvairių pastatų ir infrastruktūros objektų iš surenkamojo gelžbetonio sprendimus bei su tuo susijusias paslaugas.

Vizija

Būti prioritetiniu partneriu ir nuomonės lyderiu gelžbetonio konstrukcijų rinkoje.

Misija

Consolis kompetencijų pagrindu teikti aukščiausios kokybės gelžbetonio konstrukcijų sprendimus, geriausiai atitinkančius klientų poreikius.

UAB „Betonika“ teikia surenkamo gelžbetonio konstrukcijų sprendimus gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties pastatams bei infrastruktūros objektams. Įmonė priklauso tarptautiniam koncernui „Consolis“, Europos surenkamo gelžbetonio lyderiui.

Pagal individualius užsakovo poreikius, įvertinant pastato paskirtį ir reikalingas apkrovas, gaminami reikalingų parametrų gelžbetonio gaminiai (su reikiamomis įdėtinėmis detalėmis ar išėmomis): perdangos plokštės, TT ir STT tipo plokštės, vienasluoksnės ir trisluoksnės sienos, kolonos, sijos, rygeliai, laiptų maršai ir aikštelės.

Teikiamos visos su surenkamo gelžbetonio projektu susiję paslaugos: konsultavimas, projektavimas, pagamintų gaminių sandėliavimas sutartam terminui, traversų , skirtų kiaurymėtoms perdangos plokštėms kelti, skolinimas ( su panaudos sutartimi), transportavimas, montavimas (per subrangovus), darbų techninė priežiūra, garantijos.

Surenkamo gelžbetonio sprendimai teikiami įvairiems objektams:

  • Gyvenamajai statybai (daugiabučiams, kotedžams, individualiems namams);
  • Administraciniams pastatams;
  • Prekybiniams pastatams;
  • Gamybiniams pastatams, logistikos centrams / sandėliams – siūloma sistema Bashallen®;
  • Sporto paskirties statiniams (stadionams, sporto salėms);
  • Automobilių stovėjimo aikštelėms (gali būti kelių aukštų aikštelės);
  • Kita (pvz., kolumbariumai, teniso stalai ...)

UAB „Betonika“ turi dvi gamyklas: Kaune ir Senuosiuose Trakuose. Įmonėje dirba daugiau nei 340 darbuotojų.

Šiuo metu įmonėje diegiama LEAN ir 6 Sigma programos, leisiančios optimizuoti valdymo ir gamybos procesus, padidinti gamybos našumą.