Įgyventi LEAN ir 6 Sigma projektai

2015 08 13

                                                                              

                                                                                                                                                                                                       

 

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

2015 m. rugpjūčio 13 d.
Kaunas
UAB „BETONIKA“ VEIKLOS TOBULINIMAS
UAB „Betonika“, siekdama didinti savo konkurencingumą ir patrauklumą klientams, įgyvendino projektą „Bendrovės BETONIKA produktyvumo, produkcijos kokybės ir konkurencingumo didinimas, įdiegiant šiuolaikiškus vadybos metodus LEAN ir 6 Sigma“.
Vykdant projektą, buvo atlikta pagrindinių veiklos procesų analizė, nubraižant Vertės srauto žemėlapius, pašalinamos nereikalingos veiklos, procesai optimizuojami ir standartizuojami. Sistemingo veiklos efektyvinimo praktika įvesta pritaikius Kaizen Teian metodiką, kuri padeda įtraukti darbuotojus į nuolatinį darbo vietos, veiklos tobulinimą. Taikant 5S įrankį, sutvarkytos ir standartizuotos darbo vietos administracijoje ir cechuose, taikomas vizualinis valdymas. 6 Sigma projektai vykdomi taikant DMAIC metodiką. Vykdant LEAN ir 6 Sigma projektą, iš viso įdiegta dešimt tobulinimo ir valdymo įrankių.
Atnaujinta valdymo sistema paskatino keisti mąstymo būdą ir pereiti nuo akivaizdžiausių sprendimų (dažnai kapitalinių investicijų) prie problemos analizės ir mažai kainuojančių sprendimų paieškos. Pavyzdžiui, šiuo metu vykdomas 6 Sigma projektas, leisiantis vietoj 35 tūkstančius eurų kainuojančio tiltinio krano pirkimo įgyvendinti apie tūkstantį eurų kainuojantį sprendimą.
Projekto darbai buvo vykdomi įgyvendinant Europos regioninės plėtros fondo pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ remiamą priemonę „Procesas LT“, finansuojant 50 % projekto vertės. Projekto įgyvendinimo pradžia – 2013 m. balandžio 2 d., pabaiga – 2015 m. birželio 30 d. Bendra šio projekto vertė – 72.405,00 EUR. UAB „Betonika“ investavo 36.202,50 EUR, tiek pat skyrė Europos regioninės plėtros fondas.
UAB „Betonika“, gelžbetoninių konstrukcijų lyderė Lietuvoje, užsakovui siūlo optimalius konstrukcinius įvairių pastatų ir infrastruktūros objektų iš surenkamojo gelžbetonio sprendimus bei su tuo susijusias paslaugas. Įmonė priklauso tarptautiniam koncernui „Consolis“.

Kontaktai pasiteirauti:
Generalinis direktorius Vytautas Niedvaras
UAB "Betonika"

Tel. +370 37 400 100, Faks.: +370 37 400 111
http://www.betonika.lt

Atgal