Padėka konkurse „Už darnią plėtrą 2011“

2012 04 24

Projektas „Eikos namai Pilaitėje“ tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) rengiamo konkurso "Už darnią plėtrą 2011" laimėtoju. Padėkos raštais apdovanoti ir šio projekto partneriai: UAB „Betonika“ generalinis direktorius Vytautas Niedvaras už pasiūlytus sprendimus taikant naujas konstrukcijas statyboje bei projekto architektas Vytenis Gerliakas su „Eventus pro“ komanda už kūrybiškumą, suderintą su gyventojų patogumu ir komfortu.

Penktus metus rengiamam konkursui šiais metais pateikti septyni projektai, kurie varžėsi dėl laimėtojo vardo. Konkurse išrinkti du geriausi darnios miesto plėtros principus atitinkantys projektai, kuriems 2012m. balandžio 20d. buvo įteikti garbės raštai. Konkursui „Eika“ pateikė naujos kartos surenkamo gelžbetonio daugiabučius, kurie ne tik ilgaamžiai, bet ir ekonomiški. Praėjęs šildymo sezonas įrodė šių namų puikias šilumines savybes, šildymo kaštai svyravo 1,5-3 Lt/m2 ribose.

Pasak LNTPA direktoriaus Mindaugo Statulevičiaus, „Eika“ apdovanota už pasiūlytą prieinamą būstą - puikiai išvystytoje teritorijoje, už prieinamą kainą minimalistiniais sprendimais ir sąnaudomis pasiektas optimalus rezultatas. „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis džiaugiasi ne tik laimėjimu, bet ir sėkmingai įgyvendintu bei toliau vystomu projektu. „Ilgai domėjomės naujomis technologijomis siekdami pasiūlyti mūsų klientams kokybišką, bet kartu ir nebrangų būstą. Mūsų ryžtas pasiteisino. Projektą įvertino ne tik mūsų pirkėjai – Pilaitės naujakuriai, bet ir šios srities žinovai – komisijos nariai. Manau, jog naujomis statybų technologijomis užkrėsime ir kitus vystytojus.“ - teigia D. Dargis. 

UAB „Betonika“ projektui „Eikos namai Pilaitėje“ pateikė projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo sprendimus, taip pat bendradarbiaudama su „Eika“ architektais, paruošė konstrukcinės gelžbetonio dalies techninius ir darbo projektus. Projekte panaudotas Reckli® tekstūrinis fasadas, suteikiantis namams išskirtinumo.

Padėka už darnią plėtrą 2011

Padėka UAB "Betonika" konkurse "Už darnią plėtrą 2011"

Atgal